СДЛ ВОЛУМЕН КОНДИЦИОНЕР 200 мл.

СДЛ ВОЛУМЕН КОНДИЦИОНЕР 200 мл.

Кондиционер за волумен во пена.

Употеба: по шампонирање на косата со Volumizing Low Shampoo, протресете и нанесете 2 дози со пумата по должината и врвовите на косата. Оставете да делува 1-3 минути, а потоа измијте ја косата.

Спореди
Шифра: 030691 Категорија:

Опис

Кондиционер за волумен во пена.

Употеба: по шампонирање на косата со Volumizing Low Shampoo, протресете и нанесете 2 дози со пумата по должината и врвовите на косата. Оставете да делува 1-3 минути, а потоа измијте ја косата.

Бренд

Alfaparf

Дополнителни информации

Бренд

Alfaparf

Линија

Semi di Lino Volume

Намена

Кондиционери

X