КАЛЛОС КЈМН МАСКА ЗА КОСА КАВИЈАР 1000 мл.

КАЛЛОС КЈМН МАСКА ЗА КОСА КАВИЈАР 1000 мл.

Кавијарот како еден од најценетите активни состојки има висока регенеративна и нутритивна вредност која и е потребна на оштетената и безживотна коса. Уникатна комбинација од хранливи состојки и висок сооднос на витамини, минерали, липиди и протеини за враќање на природната сила и сјај на косата.

Начин на употреба: Нанесете на шампонирана коса исушена со пешкир и оставете да делува 5 минути, а потоа добро измијте ја косата.

Спореди
Шифра: 600101 Категорија:

Опис

Кавијарот како еден од најценетите активни состојки има висока регенеративна и нутритивна вредност која и е потребна на оштетената и безживотна коса. Уникатна комбинација од хранливи состојки и висок сооднос на витамини, минерали, липиди и протеини за враќање на природната сила и сјај на косата.

Начин на употреба: Нанесете на шампонирана коса исушена со пешкир и оставете да делува 5 минути, а потоа добро измијте ја косата.

Бренд

Kallos

Дополнителни информации

Бренд

Kallos

Линија

KJMN

Намена

Маски за коса

X