КАЛЛОС КЈМН МАСКА ЗА КОСА БОРОВИНКА 1000 мл.

КАЛЛОС КЈМН МАСКА ЗА КОСА БОРОВИНКА 1000 мл.

Благодарение на високата концентрација на антиоксиданси, минерали и витамини од екстракт од боровинка, оваа богата маска моментално ја ревитализира сувата, оштетената и хемиски третираната коса. Содржи чисто масло од авокадо кое длабински ја потхранува косата и скалпот и ја прави косата здрава, флексибилна и сјајна.

Начин на употреба: Нанесете на шампонирана коса исушена со пешкир и оставете да делува 5 минути, а потоа добро измијте ја косата.

Спореди
Шифра: 600102 Категорија:

Опис

Благодарение на високата концентрација на антиоксиданси, минерали и витамини од екстракт од боровинка, оваа богата маска моментално ја ревитализира сувата, оштетената и хемиски третираната коса. Содржи чисто масло од авокадо кое длабински ја потхранува косата и скалпот и ја прави косата здрава, флексибилна и сјајна.

Начин на употреба: Нанесете на шампонирана коса исушена со пешкир и оставете да делува 5 минути, а потоа добро измијте ја косата.

Бренд

Kallos

Дополнителни информации

Бренд

Kallos

Линија

KJMN

Намена

Маски за коса

X