КАЛЛОС КЈМН КЕРАТИНСКИ СПРЕЈ ЗА КОСА 14 ВО 1 200 мл.

КАЛЛОС КЈМН КЕРАТИНСКИ СПРЕЈ ЗА КОСА 14 ВО 1 200 мл.

14 во 1 кератински третман без измивање. Ефикасно и брзо ја обновува косата на повеќе начини: хидратација, потхранување, регенерација, заштита, волумен, лесно расчешлување. Создаден со уникатна формула со кератин, арганско масло, масло од авокадо, кокосово масло, сончогледово масло, масло од ленено семе, масло од макадамија, маслиново масло, витамини B3, B5, B6, C, E и пантенол кои ја прават косата прекрасна, здрава, свилено мека и сјајна.

Начин на употреба: Нанесете со прскање на чиста и влажна коса и продолжете со стилизирање. Не измивајте.

Спореди
Шифра: 600191 Категорија:

Опис

14 во 1 кератински третман без измивање. Ефикасно и брзо ја обновува косата на повеќе начини: хидратација, потхранување, регенерација, заштита, волумен, лесно расчешлување. Создаден со уникатна формула со кератин, арганско масло, масло од авокадо, кокосово масло, сончогледово масло, масло од ленено семе, масло од макадамија, маслиново масло, витамини B3, B5, B6, C, E и пантенол кои ја прават косата прекрасна, здрава, свилено мека и сјајна.

Начин на употреба: Нанесете со прскање на чиста и влажна коса и продолжете со стилизирање. Не измивајте.

Бренд

Kallos

Дополнителни информации

Бренд

Kallos

Линија

KJMN

Намена

Кондиционери

X