ЕВЕ FACEMED+ КАРБОН ХИДРА МАСКА ЗА ЛИЦЕ 2Х5 мл.

ЕВЕ FACEMED+ КАРБОН ХИДРА МАСКА ЗА ЛИЦЕ 2Х5 мл.

Маска за прочистување и хидратација на лицето со активен јаглен за сува и чувствителна кожа. Ефикасно ја прочистува, обновува и ја хидрира кожата на лицето. Содржи активен јаглен.

Начин на употреба: Се нанесува на чисто лице, врат и деколте. Оставете ја на кожата 10 минути и измијте ја со млака вода. Користете 1-2 пати неделно.

Спореди
Шифра: 400728 Категорија:

Опис

Маска за прочистување и хидратација на лицето со активен јаглен за сува и чувствителна кожа. Ефикасно ја прочистува, обновува и ја хидрира кожата на лицето. Содржи активен јаглен.

Начин на употреба: Се нанесува на чисто лице, врат и деколте. Оставете ја на кожата 10 минути и измијте ја со млака вода. Користете 1-2 пати неделно.

Бренд

Eveline Козметика

Дополнителни информации

Бренд

Eveline Козметика

Линија

FaceMed+

Намена

Маски за лице

X