ЕВЕ CLEAN YOUR SKIN SOS ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ 100 мл.

ЕВЕ CLEAN YOUR SKIN SOS ПИЛИНГ ЗА ЛИЦЕ 100 мл.

Ултра прочистувачки пилинг за масна и проблематична кожа на лицето. Длабински и нежно ја прочистува кожата без да создава иритации. Ефикасно го намалува непосакуваниот сјај, го изедначува тенот и го подобрува изгледот на кожата на лицето. Употреба: Нанесете мала количина на сува кожа на лицето и вратот. Избегнувајте го делот околу очите. Масирајте со нежни, кружни движења и добро измијте со вода. Користете 1-2 пати неделно.

Спореди
Шифра: 400824 Категорија:

Опис

Ултра прочистувачки пилинг за масна и проблематична кожа на лицето. Длабински и нежно ја прочистува кожата без да создава иритации. Ефикасно го намалува непосакуваниот сјај, го изедначува тенот и го подобрува изгледот на кожата на лицето. Употреба: Нанесете мала количина на сува кожа на лицето и вратот. Избегнувајте го делот околу очите. Масирајте со нежни, кружни движења и добро измијте со вода. Користете 1-2 пати неделно.

Бренд

Eveline Козметика

Дополнителни информации

Бренд

Eveline Козметика

Линија

Clean Your Skin

Намена

Проблематично лице

X