ЕВЕ CLEAN YOUR SKIN ТОНИК ЗА ПРОБЛЕМАТИЧНО ЛИЦЕ 225 мл.

ЕВЕ CLEAN YOUR SKIN ТОНИК ЗА ПРОБЛЕМАТИЧНО ЛИЦЕ 225 мл.

Тоник без алкохол за прочистување и матифицирање на масна или комбинирана. Наменет за проблематична кожа, склона кон акни. Употреба: се нанесува секое утре и вечер со употреба на блазници. Внимание: избегнувајте контакт со очите и усните.

Спореди
Шифра: 400821 Категорија:

Опис

Тоник без алкохол за прочистување и матифицирање на масна или комбинирана. Наменет за проблематична кожа, склона кон акни. Употреба: се нанесува секое утре и вечер со употреба на блазници. Внимание: избегнувајте контакт со очите и усните.

Бренд

Eveline Козметика

Дополнителни информации

Бренд

Eveline Козметика

Линија

Clean Your Skin

Намена

Проблематично лице

X