ЕВЕ CLEAN YOUR SKIN КРЕМА ЗА ПРОБЛЕМАТИЧНО ЛИЦЕ 75 мл.

ЕВЕ CLEAN YOUR SKIN КРЕМА ЗА ПРОБЛЕМАТИЧНО ЛИЦЕ 75 мл.

Крема за матифицирање и хидратација на масна или комбинирана кожа. Наменета за проблематична кожа на лицето. Употреба: се нанесува секое утро и вечер на кожата на лицето.

Спореди
Шифра: 400822 Категорија:

Опис

Крема за матифицирање и хидратација на масна или комбинирана кожа. Наменета за проблематична кожа на лицето. Употреба: се нанесува секое утро и вечер на кожата на лицето.

Бренд

Eveline Козметика

Дополнителни информации

Бренд

Eveline Козметика

Линија

Clean Your Skin

Намена

Проблематично лице

X