ЕВЕ CLEAN YOUR SKIN ГЕЛ ЗА ПРОБЛЕМАТИЧНО ЛИЦЕ 200 мл.

ЕВЕ CLEAN YOUR SKIN ГЕЛ ЗА ПРОБЛЕМАТИЧНО ЛИЦЕ 200 мл.

Ултра прочистувачки гел за масна кожа на лицето. Наменет за проблематично лице, длабински ја прочистува кожата, го отстранува вишокот на себум, ги отстранува нечистотиите и остатоците од шминка. Употреба: се нанесува секое утро и вечер на влажна кожа на лицето со нежна масажа, а потоа се измива. Избегнувајте ги очите и усните.

Спореди
Шифра: 400823 Категорија:

Опис

Ултра прочистувачки гел за масна кожа на лицето. Наменет за проблематично лице, длабински ја прочистува кожата, го отстранува вишокот на себум, ги отстранува нечистотиите и остатоците од шминка. Употреба: се нанесува секое утро и вечер на влажна кожа на лицето со нежна масажа, а потоа се измива. Избегнувајте ги очите и усните.

Бренд

Eveline Козметика

Дополнителни информации

Бренд

Eveline Козметика

Линија

Clean Your Skin

Намена

Проблематично лице

X