ЕВЕ ГЛИЦЕРИН КРЕМА РАЦЕ КОЗЈО МЛЕКО 100 мл

ЕВЕ ГЛИЦЕРИН КРЕМА РАЦЕ КОЗЈО МЛЕКО 100 мл

Глицеринска крем-маска за сеопфатна 5во1 заштита: длабока хидратација, прихранување, регенерација, задржување на младешкиот изглед, осветлување на пигментите дури и за многу оштетена и дехидрирана кожа. Содржи козјо млеко, витамин Е, карите путер. Начин на употреба: Се нанесува со масажа на рацете по секое нивно миење.

Спореди
Шифра: 400211 Категорија:

Опис

Глицеринска крем-маска за сеопфатна 5во1 заштита: длабока хидратација, прихранување, регенерација, задржување на младешкиот изглед, осветлување на пигментите дури и за многу оштетена и дехидрирана кожа. Содржи козјо млеко, витамин Е, карите путер. Начин на употреба: Се нанесува со масажа на рацете по секое нивно миење.

Бренд

Eveline Козметика

Дополнителни информации

Бренд

Eveline Козметика

Линија

Glicerini

Намена

Нега за раце

X