КАЛЛОС КЈМН МАСКА ЗА КОСА МУЛТИВИТАМИН 1000 мл.

КАЛЛОС КЈМН МАСКА ЗА КОСА МУЛТИВИТАМИН 1000 мл.

ден150.00

Енергетска маска за коса со женшен и авокадо базирана на активни состојки за заштита и обнова на слаба, оштетена и безживотна коса. Благодарение на синергијата помеѓу маслото од авокадо и екстрактите на женшен, портокал и лимон збогатени со витамини B3, B5, B6, C и E маската ја потхранува, хидрира, ја обновува косата и го стимулира нејзиниот раст.

Начин на употреба: Нанесете на шампонирана коса исушена со пешкир и оставете да делува 5 минути, а потоа добро измијте ја косата.

3059 in stock

Qty:
SKU: 600105 Category:

Description

Енергетска маска за коса со женшен и авокадо базирана на активни состојки за заштита и обнова на слаба, оштетена и безживотна коса. Благодарение на синергијата помеѓу маслото од авокадо и екстрактите на женшен, портокал и лимон збогатени со витамини B3, B5, B6, C и E маската ја потхранува, хидрира, ја обновува косата и го стимулира нејзиниот раст.

Начин на употреба: Нанесете на шампонирана коса исушена со пешкир и оставете да делува 5 минути, а потоа добро измијте ја косата.

Additional information

Бренд

Kallos

Линија

KJMN

Намена

Маски за коса