КАЛЛОС КЈМН МАСКА ЗА КОСА КЕРАТИН 1000 мл.

КАЛЛОС КЈМН МАСКА ЗА КОСА КЕРАТИН 1000 мл.

ден150.00

Маска за регенерација и хидратација на косата со кератин и млечни протеини ја обновуваат природната структура на косата и го пополнуваат надворешниот оштетен слој на влакното. Ја потхранува, заштитува и зајакнува сувата и оштетена коса. По употребата, косата станува свилено мека, сјајна и лесно се расчешлува.

Начин на употреба: Нанесете на шампонирана коса исушена со пешкир и оставете да делува 5 минути, а потоа добро измијте ја косата.

4059 in stock

Qty:
SKU: 600100 Category:

Description

Маска за регенерација и хидратација на косата со кератин и млечни протеини ја обновуваат природната структура на косата и го пополнуваат надворешниот оштетен слој на влакното. Ја потхранува, заштитува и зајакнува сувата и оштетена коса. По употребата, косата станува свилено мека, сјајна и лесно се расчешлува.

Начин на употреба: Нанесете на шампонирана коса исушена со пешкир и оставете да делува 5 минути, а потоа добро измијте ја косата.

Additional information

Бренд

Kallos

Линија

KJMN

Намена

Маски за коса