ЕВЕ FACEMED+ КАРБОН МАТ МАСКА ЗА ЛИЦЕ 2Х5 мл.

ЕВЕ FACEMED+ КАРБОН МАТ МАСКА ЗА ЛИЦЕ 2Х5 мл.

ден40.00

Маска за прочистување и матирање на лицето со активен јаглен за масна и комбинирана кожа. Ефикасно ја освежува кожата и ги затега порите. Содржи активен јаглен и зелена глина.

Начин на употреба: Се нанесува на чисто лице, врат и деколте. Оставете ја на кожата 10 минути и измијте ја со млака вода. Користете 1-2 пати неделно.

1341 in stock

Qty:
SKU: 400729 Category:

Description

Маска за прочистување и матирање на лицето со активен јаглен за масна и комбинирана кожа. Ефикасно ја освежува кожата и ги затега порите. Содржи активен јаглен и зелена глина.

Начин на употреба: Се нанесува на чисто лице, врат и деколте. Оставете ја на кожата 10 минути и измијте ја со млака вода. Користете 1-2 пати неделно.

Additional information

Бренд

Eveline Козметика

Линија

FaceMed+

Намена

Маски за лице