ЕВЕ CLEAN YOUR SKIN ТОНИК ЗА ПРОБЛЕМАТИЧНО ЛИЦЕ 225 мл.

ЕВЕ CLEAN YOUR SKIN ТОНИК ЗА ПРОБЛЕМАТИЧНО ЛИЦЕ 225 мл.

ден140.00

Тоник без алкохол за прочистување и матифицирање на масна или комбинирана. Наменет за проблематична кожа, склона кон акни. Употреба: се нанесува секое утре и вечер со употреба на блазници. Внимание: избегнувајте контакт со очите и усните.

431 in stock

Qty:
SKU: 400821 Category:

Description

Тоник без алкохол за прочистување и матифицирање на масна или комбинирана. Наменет за проблематична кожа, склона кон акни. Употреба: се нанесува секое утре и вечер со употреба на блазници. Внимание: избегнувајте контакт со очите и усните.

Additional information

Бренд

Eveline Козметика

Линија

Clean Your Skin

Намена

Проблематично лице