ЕВЕ CLEAN YOUR SKIN КРЕМА ЗА ПРОБЛЕМАТИЧНО ЛИЦЕ 75 мл.

ЕВЕ CLEAN YOUR SKIN КРЕМА ЗА ПРОБЛЕМАТИЧНО ЛИЦЕ 75 мл.

ден140.00

Крема за матифицирање и хидратација на масна или комбинирана кожа. Наменета за проблематична кожа на лицето. Употреба: се нанесува секое утро и вечер на кожата на лицето.

170 in stock

Qty:
SKU: 400822 Category:

Description

Крема за матифицирање и хидратација на масна или комбинирана кожа. Наменета за проблематична кожа на лицето. Употреба: се нанесува секое утро и вечер на кожата на лицето.

Additional information

Бренд

Eveline Козметика

Линија

Clean Your Skin

Намена

Проблематично лице