ЕВЕ CLEAN YOUR SKIN ГЕЛ ЗА ПРОБЛЕМАТИЧНО ЛИЦЕ 200 мл.

ЕВЕ CLEAN YOUR SKIN ГЕЛ ЗА ПРОБЛЕМАТИЧНО ЛИЦЕ 200 мл.

ден155.00

Ултра прочистувачки гел за масна кожа на лицето. Наменет за проблематично лице, длабински ја прочистува кожата, го отстранува вишокот на себум, ги отстранува нечистотиите и остатоците од шминка. Употреба: се нанесува секое утро и вечер на влажна кожа на лицето со нежна масажа, а потоа се измива. Избегнувајте ги очите и усните.

131 in stock

Qty:
SKU: 400823 Category:

Description

Ултра прочистувачки гел за масна кожа на лицето. Наменет за проблематично лице, длабински ја прочистува кожата, го отстранува вишокот на себум, ги отстранува нечистотиите и остатоците од шминка. Употреба: се нанесува секое утро и вечер на влажна кожа на лицето со нежна масажа, а потоа се измива. Избегнувајте ги очите и усните.

Additional information

Бренд

Eveline Козметика

Линија

Clean Your Skin

Намена

Проблематично лице