ЕВЕ ГЛИЦЕРИН КРЕМА РАЦЕ КОЗЈО МЛЕКО 100 мл

ЕВЕ ГЛИЦЕРИН КРЕМА РАЦЕ КОЗЈО МЛЕКО 100 мл

ден68.00

Глицеринска крем-маска за сеопфатна 5во1 заштита: длабока хидратација, прихранување, регенерација, задржување на младешкиот изглед, осветлување на пигментите дури и за многу оштетена и дехидрирана кожа. Содржи козјо млеко, витамин Е, карите путер. Начин на употреба: Се нанесува со масажа на рацете по секое нивно миење.

1405 in stock

Qty:
SKU: 400211 Category:

Description

Глицеринска крем-маска за сеопфатна 5во1 заштита: длабока хидратација, прихранување, регенерација, задржување на младешкиот изглед, осветлување на пигментите дури и за многу оштетена и дехидрирана кожа. Содржи козјо млеко, витамин Е, карите путер. Начин на употреба: Се нанесува со масажа на рацете по секое нивно миење.

Additional information

Бренд

Eveline Козметика

Линија

Glicerini

Намена

Нега за раце